Ürünler Referanslar Hakkımızda İletişim
Hakkımızda
 
Biz Kimiz ?

Kurumsal

 


 

Cansed Hobi Ahşap-Mobilya, 12 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren ahşap hobi ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; hediyelik süs eşyaları, ahşap hobi ürünleri, ahşap boyama malzemeleri alanında imalat yapmaktadır.  

Firmamız gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini genişleterek ahşap hobi ürünlerinin yanı sıra her türlü mutfak, mobilya, dekarasyon ve kapı imalatı da yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve profesyonel iş anlayışı sayesinde kısa sürede ahşap ürün ve mobilya sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, kusursuz hizmet, bol çeşit, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışan Cansed Hobi Ahşap-Mobilya, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.  

CANSED HOBİ AHŞAP-MOBİLYA

Sedat-Vedat-Mehmet ÇETİN


 

Kutular
Tepsiler
Sandıklar
Ayna-Çerçeve
Sehpalar
 
Sipariş Ver
Ürünler Hakkımızda Referanslar İletişim
 
85573 .ziyaretçimizsiniz 
Web Master - Web Tasarım
 
 
anahtar kelimeler
Cansed Hobi ahşap , ahşap imalatı satış toptan ürün,kutu,sandık,tepsi,anahtarlık,dolap,sehpa,sepet,zigon sehpa,ham mdf sandık,dolap,ürünler,ayna ,çerçeve,aksesuar,hobi,mdf, ürünleri,toptan,imalat,imalatı,promosyon, imzateknoloji.com,tuzla,pendik,aydınlı,kartal,maltepe,gebze,izmit,kadıköy,bostancı,cadde bostan,promosyon,ürün,imalat,hobi ürünleri toptan,ham hobi ürünleri,bizim işimiz, size en yakın,profcad bilgisayar,yeni ürünler
 
Cansed Mobilya